Stacja Narciarska Suche - Willa Pod Tatrami w Murzasichlu

tagi: atrakcje, wyciagi, murzasichle

Menu

Napisz do Nas
Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Termin pobytu:

Treść wiadomości

 


Trzeba przyznać że oferta dla zapalonych narciarzy w okolicach Białego Dunajca i Poronina nie była do tej pory zbyt bogata. Nie licząc wyciągu orczykowego w Białym Dunajcu (Toko Land), który przeznaczony jest raczej dla początkujących, nasi goście korzystali ze Stacji Narciarskich w Małem Cichem, Zakopanem czy Białce.
Na szczęście w grudniu 2012 roku sytuacja się zmieniła, powstała nowoczesna Stacja Narciarska Suche w pobliskim Poroninie. Co oferuje? Czteroosobowy wyciąg krzesełkowy, stok o długości 950metrów, a także wyciąg orczykowy, który oddany ma być do użytku w nadchodzącym sezonie. Wokół stacji znajdziemy oczywiście góralskie karczmy, wypożyczalnie nart oraz szkółki narciarskie. Stacja oczywiście jest sztucznie naśnieżana oraz oświetlona.

Na duży plus właścicielom wyciągu trzeba zaliczyć to że słuchają opinii gości korzystających ze Stacji, przed sezonem wykonane zostały liczne prace mające uatrakcyjnić wyciąg oraz uprzyjemnić korzystanie z niego. M.in. Złagodzono profil trasy, poszerzoną ją w dolnej i górnej części, a także o czym wspominaliśmy wcześniej dodano nowy wyciąg orczykowy.

W tym roku inaugurację sezonu zaplanowano na 14 grudnia 2013 roku, miejmy nadzieję że pogoda dopisze.

Aktualną sytuację na stoku, a także kamerę online znajdziecie na oficjalnej stronie: www.skisuche.com

Willa Pod Tatrami
Willa Pod Tatrami
Willa Pod Tatrami


Willa Pod Tatrami
ul. Budzowa 4c
34-531 Murzasichle
kom. 790 281 822
tel.18-20-163-75
www.willapodtatrami.pl

COPYRIGHT 2015 by
TatrzanskieAtrakcje.pl